Taron Egerton’lı “Robin Hood”un Yeni Posteri Yayınlandı!

Vizyon tarihine çok az kalan “Robin Hood”tan yeni poster geldi.

“Kingsman” serisi ile tanınan genç yıldız Taron Egerton’ın başrolünü üstlendiği yeni “Robin Hood” uyarlamasının yeni posteri görücüye çıktı. Yeni poster bildiğiniz Robin Hood efsanesinin bu kez bilmediğiniz bir hikaye ile beyaz perdeye taşındığını vurguluyor.

Filmde başrol isme Little John rolünde Oscar ödüllü Jamie Foxx, Friar Tuck rolünde Tim Minchin, Marian rolünde Eve Hewson, Nottingham Şerifi rolünde Altın Küre adayı Ben Mendelsohn ve Will Scarlet rolünde “Fifty Shades” serisinin yıldızı Jamie Dornan eşlik ediyor. Filmin yönetmenliğini ise “Black Mirror” ve “Peaky Blinders” gibi önemli dizilerde yönetmenlik yapmış olan Otto Bathurst. üstleniyor.

Adaleti kendi sağlayan kahramanın bir kez daha beyaz perdeye döneceği yeni uyarlamada, Haçlı Seferleri’nden dönen Robin Hood bir yandan yerel halkın ekonomik sıkıntılarına yardım ederken, bir yandan da Nottingham Şerifi’nin yolsuzluklarıyla savaşıyor. Gelen görüntülere bakılırsa, modern Robin Hood eski dönemin Batman’i tadında bir karakter olacak. Silah kullanımındaki hızı, modifiye edilmiş tatar yayı ve kimliğini gizleyen pelerinli kostümüyle halk kahramanından çok bir süper kahraman edası taşıyan karakterin yeni beyaz perde macerası bakalım nasıl olacak?

“Robin Hood” ülkemizde 23 Kasım tarihinde gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir